• Новак
Мек е Перница Меки Силиконски Earplugs – 2 Пар, Беж – Оригинал Moldable Силиконски Кит Уво Приклучоци за Спиење, ' Рчењето, Пливање, Патување, Концерти и Студирање

Мек е Перница Меки Силиконски Earplugs – 2 Пар, Беж – Оригинал Moldable Силиконски Кит Уво Приклучоци за Спиење,

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вие не може да го победи обичај се вклопуваат или удобност овие earplugs понуда.Овие евтини уво приклучоци форма за да одговара на вашите уши, совршено, со секоја апликација. Мек е е #1 за продажба на earplug бренд, #1 Докторот препорачува earplug бренд и #1 бренд на moldable силикони earplugs лично и се користи од страна на лекарите во САД.Мек е оригинална меки силиконски кит формула обезбедува подобро, повеќе удобно се вклопуваат и печат од сопствени моделирани уво приклучоци.Исто така, помага да се спречи Сурфер е Уво (exostosis).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо

DEN 119.76