• Новак
Мек е Ултра Мека Пена Earplugs, 5 Пар - 33dB Највисок NRR, Удобно Уво Приклучоци за Спиење, ' Рчењето, Патување, Концерти, Учење, Гласна Бучава, Работа

Мек е Ултра Мека Пена Earplugs, 5 Пар - 33dB Највисок NRR, Удобно Уво Приклучоци за Спиење, ' Рчењето, Патување,

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

УЛТРА УДОБНО Направена со супер низок притисок, бавно ослободување, Удобен Cush Удобност Пена.Нивните user preferred боја е толку лесно за вашите очи, како тие се за вашите уши.УЛТРА БУЧАВА БЛОКАТОРИ – Со Намалување на Шумот Оценка (NRR) од 33 децибели, овие разноврсна, бучава блокирање на earplugs се одлични за спиење, учење, работа, патување, концерти, релаксација, мотоциклизам, гласно настани, итн. #1 БРЕНД ЗА 'РЧЕЊЕТО, СПИЕЊЕ И ДА се ЗАШТИТИ СЛУХ - Мек е е #1 докторот препорачува бренд на пена earplugs за заштита на слухот и да се добие добар ноќен сон кога се спие со' рчењето брачен другар. #1 БРЕНД се КОРИСТИ од СТРАНА на ДОКТОРИ - Мек е е #1 бренд на пена earplugs лично и се користи од страна на лекарите.Довербата на брендот дека лекарите доверба.НАПРАВЕНИ ВО САД – со гордост се направени во САД со безбедни, со високи перформанси, намалување на бучава пена.Задоволство да се гарантира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо

DEN 119.76