• Новак
Audiomate Висока Верност Earplugs со Метални Keychain футрола и 2 Заменлив Earbuds Удобно Меки Силиконски HiFi Бучава Attenuating Уво Приклучоци за Музичари, Концерт, Спиење и Повеќе

Audiomate Висока Верност Earplugs со Метални Keychain футрола и 2 Заменлив Earbuds Удобно Меки Силиконски HiFi

DEN 1603.20

Достапност
Достапно за нарачка

НАМАЛУВАЊЕ на ШУМОТ ги ИСПОЛНУВА ЗВУК ВЕРНОСТ : Долниот оштетување decibel нивоа, без намалување на квалитетот на звукот. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Нашата бучава attenuating earplugs се поддржани од страна на Audiomate вкупно задоволство гаранција.Стандард и мали earbuds за одлично се вклопуваат.Вентилација канали и разбраното се повлече табови.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да го заштитите вашиот слух во вкупно удобност знаејќи дека имаме твојот грб!.Точно NRR на 27db за супериорен претрес заштита.И ние сме вклучени 2 заменлив earbuds со секој сет – стандард и мали – да се обезбеди голем одговара за мажи, жени и деца.THOUGHTFULNESS ВО ДИЗАЈН : Со низок профил, и транспарентен earbuds, Audiomate Hi Fi earplugs ги работите елегантен и дискретен.Ова значи дека ќе се добие ефикасно да го заштитите вашиот слух без пропуштаа на акустичната искуство.Ние сме исто така, опремени со нив разбраното се повлече јазичиња за изпортвам-бесплатни прегледи и уникатен вентилација канали кои ќе обезбедат соодветна струење да се задржи вашите уши здрави.ПРЕНОСЛИВОСТ MADE SIMPLE : Бегство од сите рекет дури и додека сте во движење со тешки-должност keychain earplugs за носење.Супер меки earbuds направени од противалергиски силикони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо

DEN 119.76