• Новак
Мека Уво Приклучоци за Бучава Поништување на Спиење,12 Пар Силикони Earplugs Спиење Звук Блокирање, Гласна Бучава Намалување Возрасни Уво Приклучоци за Пливање, ' Рчење?

Мека Уво Приклучоци за Бучава Поништување на Спиење,12 Пар Силикони Earplugs Спиење Звук Блокирање, Гласна

DEN 715.20

Достапност
Достапно за нарачка

【ОПРЕМЕНИ СО ЧУВАЊЕ на КУТИИ И 12 БОИ ЗА ОПЦИЈА】- Секој пар на earplugs се спакувани во проѕирна пластична кутија, која може да се врши одделно, лесно за чување и лесно да се разликуваат, што е доволно за сите членови на семејството или да ги споделувате со пријателите.Звук Блокирање на Earplugs【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СИЛИКОНИ EARPLUGS】- Уво Приклучоци бучава поништува, Тоа е идеален избор за твојот живот и работа; Овие мулти-користете earplugs се обезбеди да го заштитите вашиот слух од гласна бучава, одлична за спиење, ' рчењето, пливање, пливачи, проучување, снимање, авионски патувања, гласно настани, концерти, музичари, мотоцикли, итн.Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Увото Другар Премиум Мека Пена Уво Приклучоци, Бучава Поништување На Earplugs За Спиење, Слух Заштита За Концерти,

БЛОК ОД БУЧАВАТА, ГО ЗАШТИТИТЕ ВАШИОТ СЛУХ, И ДА УЖИВААТ ВО ДОБАР НОЌЕН СОН ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД!Нашите �

DEN 431.28

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо�

DEN 119.76