• Новак
Хауард Leight Жените Earplugs Розова 14 Пр

Хауард Leight Жените Earplugs Розова 14 Пр

DEN 1471.20

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Leight за Жените Earplugs - 14 Пар.Производство ID : R-01757br>br>Идеален за блокирање на ' рчењето или други бучава при спиење или студирањето.Нуди заштита од висока трева mowers концерти или спортски настани.Помала големина earplug специјално дизајнирани за жените уво канали.br />br />Карактеристики : br />br />- Единствен бел форма е contoured како уво canalbr />- Мал големина нуди повеќе удобно се вклопуваат и подобри перформанси за помали уво canalsbr />- Мека пена прилагодува за сопствени fitbr />- Вклучува погодно сметководствена casebr />- за еднократна употреба earplugsbr />br />Количина : 14 Парови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Пара Бучава Поништување на Уво Приклучоци, Премиум Меки Силиконски, Еднократно, Водоотпорен, Противалергиски,

✔ПРЕТРЕС ЗАШТИТА Намалување на Шумот Оценка 26d B (NRR) може да ја намали повеќето од бучава во вашиот секо�

DEN 119.76

Увото Другар Премиум Мека Пена Уво Приклучоци, Бучава Поништување На Earplugs За Спиење, Слух Заштита За Концерти,

БЛОК ОД БУЧАВАТА, ГО ЗАШТИТИТЕ ВАШИОТ СЛУХ, И ДА УЖИВААТ ВО ДОБАР НОЌЕН СОН ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД!Нашите �

DEN 431.28