• Новак
Преносни Аудио приклучок за Слушалки, Уво Влошки Замена Earpads Перница Перница за Denon АХ-D600 Слушалки Слушалките

Преносни Аудио приклучок за Слушалки, Уво Влошки Замена Earpads Перница Перница за Denon АХ-D600 Слушалки Слушалките

DEN 1550.40

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи и мека, висока еластичност.Оваа уво перница е направен од висок квалитет на пена, која го прави вашиот носи атмосфера.Направени од високо квалитетни пена, овие замена се исклучително лесно да се инсталира.Уво Влошки Замена Earpads Перница Перница за Denon АХ-D600 Слушалки Слушалките.Опис на производот : Уво Влошки Замена Earpads Перница Перница за Denon АХ-D600 Слушалки Headset Description : Боја : Црна.Издржливи и мека, висока еластичност.Ова е еден убав earpads , заштита на вашата слушалки добро.Компатибилен За Denon АХ-D600 Слушалки Слушалките.Оваа уво перница е направен од висок квалитет на пена и висок квалитет на кожа, што го прави вашиот носи атмосфера.Направени од високо квалитетна кожа и пена, овие замена се исклучително лесно да се инсталира.Пакет се Вклучени : 1 Пар на Замена Уво Влошки ( Слушалки не се вклучени ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат