• Новак
Learsoon Замена на Врвот Headband Пена Перница Подлога Поправка Делови за Удира Студио 1.0 Студио (1 Генералот) Жичен Безжична Над-Слушалки на Уво (Бела)

Learsoon Замена на Врвот Headband Пена Перница Подлога Поправка Делови за Удира Студио 1.0 Студио (1 Генералот)

DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Чудовиште Удира со Дес Студиото 1 (Студио 1.0) Генерација Безжични и Жичен Слушалки само. 100% сосема нов & висок квалитет, најдобра замена за поправка на вашиот приклучок за слушалки, лесна инсталација.Премиум Протеин Кожа, мека пена сунѓер, што вашите уши поудобно.Купи со доверба : 1 x Замена Headband Перница, 12 месеци грижете се-бесплатно гаранција.Ако не, осигурете се дека моделот кој вашиот приклучок за слушалки е, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Lear Soon Замена Headband Кожа Пена Перници за Удира Студио 1.0 Функција - Целосно компатибилни со Победи Студио 1.0 слушалки.- Идеален за замена на вашите стари, нечисти или оштетени headband подлога.- Висока еластичност, трајни и мека ткаенина, поудобно за вашите уши.- Оваа headband перници е резервни производ, НЕ е оригинален производ на Чудовиште Победи.Specification Material : Протеини Leather Color : Black Package Includes1 * Замена Headband Cushion Also ќе добиете★ 30 ден парите назад гаранција за какви било причини★ 1 година гаранција за секој квалитетот на прашања поврзани★ 24 часа пријателска поддршка од тимот за брзи решенија★ 100% задоволство и пријатен шопинг experience Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат