• Новак
Jaybird Vista Вистински Безжична Bluetooth Спорт Водоотпорен Earbud Премиум Слушалки - Сенка Црна

Jaybird Vista Вистински Безжична Bluetooth Спорт Водоотпорен Earbud Премиум Слушалки - Сенка Црна

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .EARTHPROOF Целосно водоотпорен crushproof dropproof и sweatproof IPX7 изградба обезбедува Vista можат да го издржат било тренингот работи или временските услови (ги Исполнува МИЛИ-SPEC STD810 G стандарди) Одговор пропусен Опсег 20 Hz - 20k Hz.СЕКОГАШ се ПОДГОТВЕНИ Vista ви дава 6 часа на аудио на целосна наполнетост плус 10 повеќе во компактен полнење случај за 16 часа на вкупните трошоци, а 32 часа Ако користите една пупка сам На 5-минута брзо полнење нуди еден час на изведба.ПОВРЗАНИ Vista е врвни JBS1 вистински безжична bluetooth технологија обезбедува висок квалитет на нула-заостануваат стерео звук за музика и повици и сигурна конекција која пара лесно со вашиот телефон во секое време.ОДИ СВЕТЛИНАТА Vista е earbuds се меѓу најмалиот и најлесниот премиум слушалки на пазарот, што значи дека ќе буквално заборавајте сте облечени во нив.ЦРНО НА ЦРНА : единствениот модел со елегантен црн случај - внатре и надвор.ЗАКЛУЧЕН ВО Три големини на меѓусебно уво гелови се обезбеди безбедна ултра-удобно се вклопуваат дека се чувствува бестежин додека да останете активни.Чувство на протокот изгубени во моментот во зона—што ти се јавам тоа Место што се наоѓа надвор од границите ние изграден Vista да ви помогне да одат, но никогаш не оди тивко Vista, заедно со нејзините секогаш подготвени stashable полнење случај нуди исклучителни на животниот век на батеријата Премиум квалитет на звукот и на земјата-доказ IPX7 изградба која ви овозможува да го времето било тренингот најсветлите повеќето компактни и најнапредните слушалки што некогаш сум ја направил функција индустрија-водечки на батеријата и #Earthproofshock прашина, вода и пот-отпорни IPX7 изградба Vista проширува хоризонтот на вашиот active audio искуство Фрекфенција 2 4 GHz.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат