• Новак
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки, Бучава Поништување на Уво Пупки - Брзо Спарување, Удобно, Вграден Микрофон, IPX6 Водоотпорен Пот Отпорни во Уво Слушалки за Спорт, Android ?

Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки, Бучава Поништување на Уво Пупки - Брзо Спарување, Удобно, Вграден

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

♫【Bluetooth 5.0 Безжична earbuds употреба HD приказ технологија, која Нуди Навистина Природни, Балансиран Аудио и Моќен бас. ♫【Ергономски Дизајн】Bluetooth earbuds обдарени со ергономски дизајн оттука закачите во вашите уши беспрекорно и носи исклучителна удобност и сигурно одговара дека за разлика од другите.без разлика дали сте работи или танцување Нема повеќе се однесува на уво пупки паѓа надвор. ♫【Еден-Чекор Спарување & Копче за Контрола】ги Собереш 2 слушалки од полнење кутија, тие ќе се поврзат едни со други автоматски.По прв пат поврзан, бучава поништување earbuds автоматски ќе се пар со вашиот паметен device.By притискање на копчето на уво телефони за да одговорите/закачам на телефонот, плеј/пауза, Претходната песна/следната песна , јачина на глас нагоре/надолу, на работа е многу едноставен и лесен. ♫【30 Часа Изведба】Вистински безжична earbuds може да трае 5 часа'playtime од едно полнење и 25 дополнителни часови во компактен полнење случај.Уживаат во брзо полнење, за да целосно да ја наполните rechargerable случај само 1,5 часа преку брзо полнење USB-C кабел. ♫【IPX6 Водоотпорен】Со ipx6 водоотпорен технологија, безжични слушалки може лесно да се спротивстави на пот, вода и raindrops, и тоа е добар избор за напорни вежби и сите временски услови.Ова bluetooth слушалки се совршени за спорт, фитнес, трчање, планинарење, јога, патување, возење или други активности на отворено.Bluetooth 5.0 носи брзо спарување и нераскинлива врска.Навистина постигнување на побрз и повеќе стабилна врска и подобра компатибилност.Уникатен Топката Изглед Дизајн Отклучува Нови Модни Трендови.СО Lanyard - Може да се закачи во рачна ташна/ранец и врши на.Лесно се вклопува во вашиот џеб.Елегантни, компактна-уво дизајн со појавување џеб големина полнење случај.Долго траење на Батеријата 30 H = 5 H (Earbuds) + 25 H (Полнење случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат