• Новак
Зенит PM1001SER Стерео Earbuds со Микрофон, Црвена

Зенит PM1001SER Стерео Earbuds со Микрофон, Црвена

DEN 193.92

Достапност
Достапно за нарачка

СТЕРЕО EARBUDS - совршен начин за да слушате музика или аудио книги во стил.УДОБНО - меки силиконски earbuds се дизајнирани со вашиот комфор во умот.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - екстра уво адаптери за индивидуализирана одговара.ПРАКТИЧНО КОНТРОЛА - во-линија микрофон со пауза и да игра контроли за одговарање на повици и да пуштате музика.КОМПАТИБИЛЕН - работи со било кој уред опремен со 3.5 мм аудио џек.Опис на производот На Зенит PM1001 SER Стерео Earbuds се совршен начин за да слушате музика или аудио книги во стил.Овие мека, силикони earbuds се дизајнирани со вашиот комфор во предвид со екстра уво адаптери за индивидуализирана одговара.Карактеристики се во линија микрофон со пауза и да игра контроли за одговарање на повици и да пуштате музика.Стандарден 3.5 mm аудио џек.Amer Tac производство брендови нудат комплетна линии на единствени декоративни почетен акцент производи кои вклучуваат тренд-поставување на ѕид плочи, заштеда на пари ДОВЕДЕ ноќ светла, иновативни под кабинет осветлување и LED батерија управувана светла.Ние исто така нудиме нови производни линии, вклучувајќи енергија-заштеда на тајмери, нежните и осветлување контроли, како и богата понуда на електроника додатоци за домот и канцеларијата.Од Производителот Заради континуиран развој на производот, производот ќе примите може да изгледа малку поинаква од онаа прикажана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат