• Новак
Adhiper Силикони Earbuds Замена Пупки Про Earbuds Earmuffs Earbuds Компатибилен за Samsung Галакси Пупки Про Earbuds/SML Силикони Earbuds 3 Големини за Намалување на Бучава Силикони Earbuds (S/M/L Виол

Adhiper Силикони Earbuds Замена Пупки Про Earbuds Earmuffs Earbuds Компатибилен за Samsung Галакси Пупки Про

DEN 160.56

Достапност
Достапно за нарачка

【Совршено Компатибилни】 Adhiper силикони earplug поставите Compatiblefor Samsung Галакси Пупки Про Earbuds, не треба да се отстрани силикони earplug кога ќе се стави вашиот earplugs про во полнење случај. 【Висок квалитет на материјалите】 На earbuds се направени од висок квалитет, меки и удобни силикони, која е мека и удобна, ефикасно блокови надворешен шум, и гарантира квалитетот на претрес по замена на earbuds.Висок квалитет, меки силиконски обезбедува 24 часа удобност.Подобрување на целокупниот квалитет на звукот. 【Лесно да се Инсталира】 Едноставно отстранување на стари earbuds и усогласување на earbuds со монтажа мислења во слушалки earbuds и snap во место лесно.Го замени стариот earbuds да се направи вашите слушалки изгледаат како нови повторно. 【Обемот на испорака】пакетот содржи 3 пара на earplugs.Големини : S, M, L. Секоја големина има 1 пар, може да се избере совршена големина според вашите индивидуални уво форма. (Пупки Про и полнење случај не се вклучени). 【По-продажбата на услугата】 Ние ве уверам дека ние сме одговорни за сите Adhiper производи.Adhiper ќе ви даде 12 месеци грижете се-слободни.И ако имате било какви прашања во врска со било кој од овие производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат