• Новак
Bluetooth Слушалки Бучава Поништува, Waterprooof Earbuds Безжична Поништување Бучава,Bluetooth 5.0 Стерео & Длабок Бас Систем,Преносни Полнење Кутија,Удобно Носење

Bluetooth Слушалки Бучава Поништува, Waterprooof Earbuds Безжична Поништување Бучава,Bluetooth 5.0 Стерео &

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори што е можно поскоро HKT-6 9 D музика слушалка спортски водоотпорен earplugs се погодни за паметен телефон безжични слушалки Точка Име : Безжичните Слушалки Материјал : ABS Bluetooth Верзија : V5.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.✿✿ НИ 7-14 дена брза испорака ✿✿ - брза испорака/бесплатен превозот.Пренослив безжичен полнење кутија може да полнење на слушалката 5 пати и на слушалки може да биде ставен на полнење кутија и кумулативни играње време може да достигне 48 часа.Стави го долу и на наполнетост на тоа само како магија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат