• Новак
НИКНЕ Слушалки со Микрофон & Контрола За паметни телефони/iPhone, Таблети/iPad, MP3/iPod, Зелена

НИКНЕ Слушалки со Микрофон & Контрола За паметни телефони/iPhone, Таблети/iPad, MP3/iPod, Зелена

DEN 2284.80

Достапност
Достапно за нарачка

Светло-тежина стилски слушалки. 3 големини на бучава-изолација eartips.Внатрешно микрофон и контрола.Метежот-отпорни рамен кабел. 2-годишната гаранција.Max Z Никне слушалки со микрофон и контрола, наменета за паметни телефони и таблети со користење 3.5 mm конекција.Внатрешно кондензаторот микрофон за телефонија, гласовна контрола и евиденција.Контрола на копчето за телефонот и да пуштате музика.Три големини на eartips се обезбеди оптимално бучава изолација и продолжен удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fullbond Y01 Жичен Слушалка Лесни Преносни во Уво Бучава Изолирање на Тешки Бас Линија Контрола 3,5 мм 5D Опкружувачки

【Добар Квалитет на Звукот】Тој е опремен со карактеристиките на 5 D опкружена со стерео звук, одржување �

DEN 33.36

Fullbond Y01 Жичен Слушалка Лесни Преносни во Уво Бучава Изолирање на Тешки Бас Линија Контрола 3,5 мм 5D Опкружувачки

Пакетот Вклучува : 1 x Слушалка 2 x Уво Капа 100% задоволството и одговор во рок од 24 часа.Тоа добро се вклопу�

DEN 719.76