• Новак
WJCCY Bluetooth Безжична Earbuds,Безжични Earbud Слушалки за во Уво Слушалки со Полнење Кутија, Автомобил, Слушалки за во Автомобил Работи, Вграден Микрофон

WJCCY Bluetooth Безжична Earbuds,Безжични Earbud Слушалки за во Уво Слушалки со Полнење Кутија, Автомобил,

DEN 4143.36

Достапност
Достапно за нарачка

5.0 врска, уживаат во музиката.Поддршка handsfree повик, глас брза, контрола на Јачина на звук и песна switch.Sweatproof дизајн, може да се носат за да спортуваат.во уво дизајн, не е лесно да се откажат надвор од вашите уши.Тип : Слушалка。.Поддршка За Мемориска Картичка : Нема.Со Микрофон : Да.Број на модел : Q32-1 слушалка.Vocalism Принцип : Хибрид технологија.Активен Бучава Отказ : Да。.Контрола на Копчето : Yes Style : Уво Hook Communication : Контрола на Јачина на звук : No Type : Кодеци : NONEResistance : 9 Ohm Frequency Одговор Опсег : 8-25000 Hz Function : Следење Headphone Function : за Видео Game Function : За Мобилни Phone Function : За i Pod Function : Hi Fi Headphone Function : Sport Sensitivity : 122+/-3d BWaterproof : Yes Is : Yes Line Должина : None Plug Тип : USBSupport СТАН : No : 5.0 + EDRSpeaker Отпорност : 16 Ohm Speaker Фреквенција Одговор Опсег : 20 Hz - 20 KHz Speaker Номинална Моќност : 3 м-WSpeaker Чувствителност : 98d B на 1 KCall Време : 3 Hours Music Време : 3.2 Hours Standby Време : 240 Hours Distance : 7-10m Power : 13-15m AInput Моќ : 93 м-WEarphone Батерија : 80m A Литиум Батерија (Вклучени)Полнење Кутија Батерија : 2600m A Литиум Батерија (Вклучени)Слушалка Полнење Време : 25mins Charge Кутија Полнење Време : 2 Hours Battery Напон : 3.2-4.2 VEnergy Содржината на Литиум Батерија : 0.203 W/h Features : , , Во Уво, Дигитални Displaycolour : black Material : ABSsize : Полнење Кутија Големина : 8см х 3.2 cm x 6.5 см/3.15 инчен x 1.26 инчен x 2.56 инчен(Прибл.)Пакет Содржина : Headphone Charging Cable Charging Case Ear caps Use Manualbass црна earbuds игра време микрофон Длабоко намалување лесно да се спарени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат