• Новак
Bluetooth Слушалки 125

Bluetooth Слушалки 125

DEN 671.28

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ SKU# : 94565 Прекинувачки Режим на Адаптер, 4.5 V, 1000m A, Влез 100 - 240 V Прибл.димензии (H x W x D) 0.00 x 0.00 x 105.91 инчи 0 x 0 x 269 cm Година Објавени : 2019 составена од : Електронска Компонента тип на Производ : Додаток.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат