• Новак
Водоотпорен Bluetooth 5.0 Вистински Безжична Earbuds, Допир Контрола,30H Цикличен Изведба TWS Слушалки со Полнење Случај и микрофон, во Уво Стерео

Водоотпорен Bluetooth 5.0 Вистински Безжична Earbuds, Допир Контрола,30H Цикличен Изведба TWS Слушалки со Полнење

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уживаат во лесна за слушање искуство дури и под електромагнетни пречки, како што се спортски сали, железнички станици и аеродроми.И се чувствуваат слободни да го носат за хардкор вежбање.Џеб пријателски случај карактеристики интегрирана полнење кабел за on-the-GO.0 слушалки чип обезбедува побрзо безжична конекција со вашите уреди.∮【TWS & BLUETOOTH 5. ∮【СОЛИДНА ПОВРЗАНОСТ】се Изгради во двојна антена дизајн гради повеќе цврста врска.Ако имате било незадоволство по приемот на стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ги реши сите проблеми за вас!【ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ】Батеријата Кутија x 1 USB Кабел x 1 User Прирачник x 1 Wireless Bluetooth Слушалки x 1 пар.Тоа значи дека може да се користи одделно или споделување на иста музика/филмови со пријателите и уживајте во чистото стерео звук со користење на двете безжични earbuds како што сакаат.0】Надгради моќен Bluetooth 5.0 произведе неверојатни квалитет на звукот со длабоки бас.нема согласност, нема knotting, ефикасен пренос, стабилни перформанси и силна компатибилност.Обезбеди јасни и квалитет на звукот телефонски повик.►САМО ја ОТВОРИ И PAIRAuto поврзете случај кога се отвора ако имате Bluetooth и дека веќе поврзан на earbuds за прв пат.Тоа е полесно отколку другите копче за контрола earbuds. ∮【Изгради-во Двојна Микрофони】Со вграден микрофон на двете страни bluetooth earbuds, што овозможува да се направи на дланка-бесплатни разговори од ниту еден.0 TECHNOGYEnsures лесно и стабилни врски и лесна аудио/видео синхронизација.Ова значи потенок профил, одлична за помали уши.Забелешка : Ако случајно сте се добие само еден earbud впарени со телефонот, ве молиме обидете се Ресетира.►ВГРАДЕН-ВО MICWith вграден микрофон на двете страни earbuds, што овозможува да се направи на дланка-бесплатни разговори од ниту еден.►СУПЕРИОРЕН SOUNS QUALITYThe безжична earbuds со 13mm vibrating дијафрагмата и HD приказ технологија произведува неверојатен квалитет на звукот со кристално јасни treble .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат