• Новак
Надгради Безжична Earbuds Linpaworld Bluetooth Earbuds, мала Тежина, IPX5 Водоотпорен со Премиум Длабок Бас CVC 8.0 Јасно Повик во Уво Слушалки и Брзо Полнење (Розово Злато)

Надгради Безжична Earbuds Linpaworld Bluetooth Earbuds, мала Тежина, IPX5 Водоотпорен со Премиум Длабок Бас

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【HI-FI РЕЗОЛУЦИЈА ЗВУК & CVC8.0 ЈАСНО ПОВИКУВА 】-Linpa Светот е навистина безжична earbuds, Комбинирање на Hi-FI Стерео Звукот и CVC8.0 повик намалување на шумот, ниска латентност и стерео бас, носи моќен и избалансиран висок квалитет на слушање искуство. 【ДОПИР КОНТРОЛА 】Нашите вистински безжична earbuds користите најновата допир технологија и најнови Bluetooth 5.0 чип, надградени брзо Троен клик за да го завршите повикот да се избегне капка повици по грешка, Едноставен допир за контрола на копчето и анти-misoperation дизајн ви овозможи може контрола на јачината на звукот, play, pause, песна прекинувач, телефонски повик, глас асистент.можете лесно може да се контролира без работењето на телефонот. 【25 H ИЗВЕДБА & ВИСОК СТЕПЕН на КОЖА СЛУЧАЈ】Нашите Bluetooth earbuds може да обезбеди 6hours на репродукцијата на музика по едно полнење и капацитетот на батеријата на полнење кутија е до 400mah, кое може да трае за 25hours доволно за неколку дена употреба.Мали преносни полнење случај треба само 1.5 часа за целосно полнење.Високо Квалитетен и мали Кожа Случај, изработени од мек, високо-одделение кожа со голема чувствуваат, и не е лесно да се изгребани. 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛЕН & БЛИЗНАК/ЕДИНСТВЕН МОДЕЛ】 - Нашите безжична earbuds работа со сите различни bluetooth дигитални производи, исто така, поддршка со двоен режим и еден режим, можете да се префрлите тоа лесно. 【КРАТОК & МАЛИ УБАВ】 Уникатен компактен геометриски дизајн, кожен полнење случај, earbuds само 3.89 унци светлина .Нашите во уво дизајн ќе ви донесе невиден носи искуство, компактен и лесен за носење, погодна за девојки earplugs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат