• Новак
Оперски Очила со Рачка,Оперски Очила Двоглед со Рачка,Жените Домот Телескоп,Оперски Очила Двоглед 3x25 Театар Очила Мини Бинокуларна за Жените Девојка Роденден (Бел?

Оперски Очила со Рачка,Оперски Очила Двоглед со Рачка,Жените Домот Телескоп,Оперски Очила Двоглед 3x25 Театар

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Позлатени целата метал дизајн на каросерија, сончева, не-ранливите темперамент, оптичко стакло леќа, е најдобар избор за опера, перформанси, пијано рецитал.Одберете најдобар леќа, набљудување ефект е совршен, огледало тело е мал, лесен за носење. 3 Моќ Зголемување за внатрешна гледање, посебно погоден за театрите.Театарот двоглед со дршката е најдобрата играчка за жени, девојки деца. 8.3 мм излез ученик 115m / 1000m поле на гледање.Театарот очила со рачка,Оперски очила двоглед со можност да биде продолжен рачка,Оперски очила за жените Дизајн на Операта двоглед со рачка тело е ергономски.На наведнуваат на цилиндар се вклопува контрола на вашите раце, па тоа?s поудобно да се одржи.Спецификација : Материјал : Метал Зголемување : 3 X 2.5 Цел бленда : 25мм Излез ученик дијаметар : 8.3 мм 1000 M визуелниот опсег : 115m агол на Гледање : 6 степени Големина : 90×30×50mm, Фокусирајќи систем : средината Бои : Црвена, Шампањ злато, Бисери во бела, Црна Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакетот Вклучува : 1 X Театар очила двоглед со рачка 1 XPacking торба 1 XCleaning крпа.

Спецификацијата

Material:
Metal
Magnification:
3×2.5
Objective aperture:
25mm
Exit pupil diameter:
8.3mm
1000M visual range:
115m
Viewing angle:
6 degrees
Size:
90×30×50mm
Focusing system:
middle
Colors:
Red,  Champagne gold, Pearl white, Black
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Includes:
1X Theater glasses binoculars with a handle :

Со стоката дадена додека купуваат