• Новак
XtremPro 3.1 USB Тип-C до DVI Машки Адаптер Кабел w/ 6.6 фт, 2M Кабел за MacBook, Chromebook - Бела (61066)

XtremPro 3.1 USB Тип-C до DVI Машки Адаптер Кабел w/ 6.6 фт, 2M Кабел за MacBook, Chromebook - Бела (61066)

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина заштита на HDCP.Usb автобус моќ (ниту надворешно напојување).Поддржува DVI видео резолуција до Max 1080p@60 Hz.Supports USB-C машки текст со 2 M фиксна кабел и DVI машки излез.Поддржува DVI 225 MHz/2.25 Gbps по канал (6.75 Gbps сите Канал) пропусен опсег.Xtrem Pro 3.1 USB Тип-C до DVI машки Адаптер Кабел w/ 6.6 фт, 2 M кабел за Mac Book, Chromebook - Бела (61066) Ова е USB-C до DVI машки со кабел 2 M кој ви овозможува да поврзете дополнителен монитор со DVI приклучок за вашиот Mac Book, Chromebook.Можете да гледате видео записи или слајд шоуа заедно на големиот екран.Карактеристики : содржини Заштита на USB HDD автобус моќ (без надворешна сила набавка; поддржува DVI видео резолуција Max до 1080p@60 Hz поддржува USB-C машки текст со 2 M фиксна кабел и DVI машки излез поддржува DVI 225 MHz/2.25 Gbps по канал (6.75 Gbps сите канал) пропусен опсег пакет Содржина : главната единица x1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат