• Новак
Круг Дупка Видов Вежба Малку, DIY Прилагодливи Видов Вежба Малку Поставени 30-300мм Сребро Дупка Видов Вежба Малку, Пластични Одбор за Дрвена Табла Гипс Одбор Индустри?

Круг Дупка Видов Вежба Малку, DIY Прилагодливи Видов Вежба Малку Поставени 30-300мм Сребро Дупка Видов Вежба

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се инсталира и управува на електрична вежба и да клупата вежба.Дупка со дијаметар може да се прилагоди од страна на растојание од вежба малку совет на центар.Широко се користи во дрвена табла, пластични одбор, гипс картон, итн.Остри и издржливи карбид совет може да се користи по мелење.Легиран челик со топлината може да се користи за тенките плоча. 1. Остри и издржливи карбид совет може да се користи по мелење. 2. Дупка со дијаметар може да се прилагоди од страна на растојание од вежба малку совет на центар. 3. Легиран челик со топлината може да се користи за тенките плоча. 4. Може да се инсталира и управува на електрична вежба и да клупата вежба. 5. Широко се користи во дрвена табла, пластични одбор, гипс картон, итн.Карактеристики : Материјал : алуминиум челик Боја : сребро Облик : авион Дупка со дијаметар опсег : 30-300мм / 1.18-11.81 во Тежина : Околу. 518g Пакетот Вклучува : 1 x Прилагодливи Дупка Видов Вежба Малку Сет Забелешка : 1. Пред започнувањето со работа, проверете дали сите шрафови се затегнати. 2. Бидете сигурни да се одржи за време на операцијата за да се спречат несреќи. 3. При замена на вежба, потребно е да се исклучи напојувањето. 4. Резници генерираат за време на дупчење треба да се чистат со специјални алатки наместо рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат