• Новак
Алфа Алатки PD61810 12 Наставката За 7/16 месо тело Arbors (1 По Пакет)

Алфа Алатки PD61810 12 Наставката За 7/16 месо тело Arbors (1 По Пакет)

DEN 629.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Арбор проширување.За 7/16-инчен дупка видов arbors. 12-Инчен Целокупната должина. 12-Инчен арбор проширување.Количина : 1 по пакет.Арбор проширување.За 7/16-инчен дупка видов arbors со 12-Инчен Целокупната должина и 12-Инчен арбор проширување.Количина : 1 по пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат