• Новак
Disston E0102855 RemGrit Дупка Видов Додатоци Хексадецимален П. В. Mandrels, 3/8 Инчи

Disston E0102855 RemGrit Дупка Видов Додатоци Хексадецимален П. В. Mandrels, 3/8 Инчи

DEN 593.04

Достапност
Достапно за нарачка

Додатоци се достапни за сите Rem Grit дупка пили.Хексадецимален П В Mandrels.Тоа е од 3/8 Инчи.Disston е глобален производител на дупка пили, бенд видов ножеви, убодни видов ножеви, reciprocating видов ножеви, вежба делови и друга страна и моќ алатка поврзани додатоци за DIY, изведувачот и индустриски пазари.Овие Додатоци се достапни за сите Rem Grit дупка пили.Хексадецимален П В Mandrels.Тоа е од 3/8 Инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат