• Новак
БОШ HSA-ХС Универзална Брзи Промени Арбор со Високо-Брзински Челик Пилот Малку

БОШ HSA-ХС Универзална Брзи Промени Арбор со Високо-Брзински Челик Пилот Малку

DEN 588.00

Достапност
Достапно за нарачка

Toolless брзи промени, пилот малку и купот.Вклучува, 3/8" арбор, адаптер орев, и high speed челик пилот малку.Робустен дизајн за подолг живот.High-speed челик 1/4-Инчен хексадецимален месо тело пилот малку.Нема алатки се бараат за да се промени пилот малку или куп.Се вклопува во сите поголеми брендови на дупка видов чаши за поголема флексибилност.Робустен професионален дизајн за подолг живот.Употреба на високо-квалитетни материјали, исто така, придонесува за подолг живот.Арбор одговара на сите 1/4-Инчен брзи промени додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат