• Новак
LENOX Алатки Дупка Видов Арбор, 1/2 месо тело, 1-1/4-6-Инчен (LXAH9123PBM)

LENOX Алатки Дупка Видов Арбор, 1/2 месо тело, 1-1/4-6-Инчен (LXAH9123PBM)

DEN 629.28

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗ ВИДОВ ПРОМЕНА : SNAP-НАЗАД арбор дискови дупка видов надвор пиновите да помогне да се спречи виде од заклучување на арбор или одземање на нишки.УДОБЕН ПИЛОТ МАЛКУ ПРОМЕНА : SNAP-НАЗАД дизајн овозможува прилагодување или замена на пилот битови, без отстранување на виделе.ВЕЖБА НАПОРНО, АБРАЗИВНИ МАТЕРИЈАЛИ* : Високи перформанси карбид е приклучени на совет за дупчење преку абразивни материјали, како Бетонски Блок, Влакна Цемент, и Тула.БРЗО ДУПЧЕЊЕ ЗА ГРУБ ВО АПЛИКАЦИИТЕ** : Агресивни лопата малку дизајн со завртка совет вежби преку чист дрво, брзо.LENOX Мулти-Материјал SNAP-НАЗАД® arbors вози дупка видов надвор пиновите да помогне да се спречи виде од заклучување.На arbors функција мулти-материјал пилот за дупчење различни материјали и авто-храна за дупчење дрво пилот за брзо дупчење во груба-во апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат