• Новак
Lenox Алатки 1779806 7L Арбор со 3-1/4-Инчен Пилот Вежба Малку за Дупка Пили

Lenox Алатки 1779806 7L Арбор со 3-1/4-Инчен Пилот Вежба Малку за Дупка Пили

DEN 1264.32

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за Дупка Пили 1-1/4-Инчен до 6-Инчен.Појачани Јаглероден Челик за Изградба Сила.Сплит Точка Пилот Вежба за Побрзо Пенетрација и Помалку Одење.На Lenox Алатки 1779806 7 L Арбор со 3 1/4-Инчен Пилот Вежба Малку за Дупка Пили 1-1/2-Инчен - 6-Инчен со Plug Исфрлање е отпорни, долготрајни арбор, кој работи со повеќето дупка пили.На 7 L Арбор Едноставно ви овозможува да завртка дупка видов на арбор, лизгајте нагоре диск иглички и се заглави во.На арбор, исто така им овозможува да го замени пилот битови преку употреба на хексадецимален копче и сет завртка.Долги игли на арбор овозможи да ја извадите приклучоците од дупката видов полесно и побрзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат