• Новак
Starrett STRA1E A1E Арбор да Одговараат на 14MM-30ММ HOLESAWS

Starrett STRA1E A1E Арбор да Одговараат на 14MM-30ММ HOLESAWS

DEN 599.28

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Материјал : метал.Опремени со 6.5 mm/1/4 во пилот вежба.A1 E arbour да одговараат на 14 мм-30 мм DCH и MPH дупка пили.Погодни за употреба со Holesaw големини се движат од 14 мм - 30 мм кол.Опремени со 6.5 mm/1/4 во пилот вежба, со утврдени завртка во арбор тело овозможувајќи лесен замена на пилот вежба.За користење со FCW Holesaws.Месо тело големина 8.75 mm Starrett A1 E Брзо Ослободување Арбор со 11/32in хексадецимален месо тело соодветен за да ги собере 3/8 капацитет на чак.Заврши со 1/4in Пилот Вежба - Ова арбор има повеќе пилот вежба за употреба со Starrett Брзо Сечење Holesaws Употреба со Брзо Сечење holesaws 9/16in - 1.3/16in (14 -30мм).A1 E Арбор да Одговараат на 14mm-30мм DCH & MPH Дупка Пили.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат