• Новак
Shars Slotting Видов Арбор R8 Месо Тело, 5-3/32 Вкупна Должина 202-1049

Shars Slotting Видов Арбор R8 Месо Тело, 5-3/32 Вкупна Должина 202-1049

DEN 622.80

Достапност
Достапно за нарачка

SKU# 202-1049. Дел# : 202-1049. Се вклопува slotting видов со арбор дупки : 1/2, 5/8, 3/4, 7/8, 1".Месо тело со дијаметар : 1/2".Вкупна Должина : 5-3/32".Рѓа отпорни црна оксид заврши.На ножеви се цврсто обезбедени во позиција со хексадецимален главата на завртката.Пролетта натоварени механизам за лесно го прифаќа видов ножеви со дупка со дијаметар од 1/2" 1".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат