• Новак
Starrett XA1 Дупка Видов Арбор со Карбид Падна Пилот Вежба

Starrett XA1 Дупка Видов Арбор со Карбид Падна Пилот Вежба

DEN 709.92

Достапност
Достапно за нарачка

Карбид падна пилот вежба.Се вклопува дупка пили од 9/16" 1 3/16". 11/32" Хексадецимален месо тело овозможува употреба на 3/8" чак.Поставете завртка во телото, овозможува лесно замена на пилот вежба.Поставете завртка во телото, овозможува лесно замена на пилот вежба.Опис на производот Арбор, Падна Пилот, со Карбид Вежба Од Производителот На Starrett XA1 Дупка Видов Арбор има Карбид Падна Пилот Вежба дека е потребно кога ја користите Карбид и Дијамант дупка пили.На XA!има 11/32" хексадецимален месо тело за употреба во 3/8" chucks и одговара дупка пили од 9/16" 1 3/16".Сет завртка во телото овозможува лесно замена на пилот вежба.На Starrett XA1 Дупка Видов Арбор има Карбид Падна Пилот Вежба дека е потребно кога ја користите Карбид и Дијамант дупка пили.На XA!има 11/32" хексадецимален месо тело за употреба во 3/8" chucks и одговара дупка пили од 9/16" 1 3/16".Сет гром во телото овозможува лесно замена на пилот вежба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат