• Новак
41 Флексибилни Вози Вежба Вратило Продолжување Полирање Мелење Сечење Sil142

41 Флексибилни Вози Вежба Вратило Продолжување Полирање Мелење Сечење Sil142

DEN 1096.08

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се продава на .Многу корисни флексибилни вежба во окното за употреба во тешко да се постигне места или за полирање итн.Многу популарна за мали пескарење дискови, чистење, полирање итн. 41" (1041mm) Вкупна должина. 6mm вози месо тело.Одговара на секоја вежба што ќе го прифати ова во својата чак.Опремени со 06mm keyless чак.Челик вид олеснување извори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат