• Новак
Лесен за Употреба, Лесно Удирање Помалку Рака Замор Кожа Удар, се Врти Рака Удар, топол Дом за Кожа за на Рака Удирање Круг Дупки Продавница

Лесен за Употреба, Лесно Удирање Помалку Рака Замор Кожа Удар, се Врти Рака Удар, топол Дом за Кожа за на Рака

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Со 6 типа големина удар со глава, оваа удар алатка може да ги исполни сите ваши различни потреби.Дрвена рачка со удобно дизајн за лесно тупаници и помалку рака замор, лесен за употреба.Дизајн за удирање мал круг дупки во кожа за на рака, така да ја определите должината на кожен појас.На трајни удар дупка глава е направен од висок квалитет на метал кој е висока цврстина, добра цврстина и издржливи.Оваа дупка удар алатка е практична алатка и за дома и продавница.Дрвена рачка со удобно дизајн за лесно тупаници и помалку рака замор, лесен за употреба.На трајни удар дупка глава е направен од висок квалитет на метал кој е висока цврстина, добра цврстина и издржливи.Дизајн за удирање мал круг дупки во кожа за на рака, така да ја определите должината на кожен појас .Со 6 типа големина удар со глава, оваа удар алатка може да ги исполни сите ваши различни потреби.Оваа дупка удар алатка е практична алатка и за дома и продавница.Спецификации : Материјал : Метал & Wood Weight : 85g Color : Како слики shown Length : 13cm/5.1 in Punch Главата Модел : 1.5 mm/0.06 во, 2mm/0.08 во, 2,5 mm/0.1 во 3мм/0.12 во, 3.5 мм/0.14 во, 4mm/0.16 in Package Вклучува : 1 x Удар Tool6 x Удар со Глава Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилагодливи Дупка Удар, Компактна Големина А4 Дупка Удирање Машина Лабава‑Лист Мулти‑Дупка Удирање по Дупки

Лабава‑лист мулти‑дупка удирање, брзо позиционирање и удирање со владетел дизајн, компактни димензии,

DEN 520.56