• Новак
IVY Класичен 28060 3-3/4 Би-Метал Променлива Теренот Дупка Видов, 1/Кутија

IVY Класичен 28060 3-3/4 Би-Метал Променлива Теренот Дупка Видов, 1/Кутија

DEN 517.92

Достапност
Достапно за нарачка

Намалувања нерѓосувачки и лесна челик, обоени метали, пластика и дрво, Кобалт Advantedge (Регистрирана трговска Марка).Bi-Метална конструкција со M-3 сечење на работ го задржува цврстината.Променлива теренот, се позитивни гребло заб дизајн 4-6 TPI минимизира заб носат.Дебела поддршка плоча спречува тема соголување и се зголемува вртежен момент. 1-5/8" сечење длабочина минува низ 2 x 4s во еден помине.Длабоко gullet fleam земјата заби исечена дрвна 40% побрзо.IVY Класичен Индустрии е посветена на производство на сеопфатна, квалитетна линија на моќ алатка додатоци и рачни алатки.IVY Класичен Кобалт Advantedge (Регистрирана трговска Марка) Променлива Теренот Bi-Метал Дупка Пили се дизајнирани за исклучителен своите перформанси и функција M-3 најсовремена и дебел поддршка плоча.Овие извонредни пили се достапни во голем број на дијаметри и намалување на не ' рѓосувачки и лесна челик, не обоени метали, пластика и дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дупка Видов Вежба Малку Широко се Користи Практична Вежба Малку Посебни Отворање Дизајн Компатибилен со Мермер

)30мм : 5cm x 3cm x 3cm / 1.)22mm : 5cm x 2,2 см x 2,2 см / 1., и може да се користи компатибилен со дрво и монистра.Одликувајќи

DEN 1677.60