• Новак
Оригиналниот Пингвин Мажите Налепница Пит Долг Ракав Pullover Качулка Кошула

Оригиналниот Пингвин Мажите Налепница Пит Долг Ракав Pullover Качулка Кошула

DEN 1165.68

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 85% Органски Памук, 15% Поли.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оригиналниот Пингвин мажите маскирани sweatshirt со долги ракави, drawstring хауба и кенгур џеб.Тенок Одговара.Руно ткаенина е топло, лесни и меки.Долг Ракав.Маскирани.Добиете удобен во овој кул мажите маскирани sweatshirt од Оригиналниот Пингвин.Оваа солидна качулка е разноврсна прилог на било чисто гардероба со својот просторен кенгур џеб и удобен drawstring хауба.Руно измислица додава слој на мекост и топлина кога времето cools, и налепница Пит се појавува логото на градите со класичен Оригинален талент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат