• Новак
Смешни Лакрос Качулка - Законски Да Се Тепа Луѓе Со Стапови

Смешни Лакрос Качулка - Законски Да Се Тепа Луѓе Со Стапови

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Хумористични, потресени лакрос качулка.Лакрос е еден начин за законски да ја добиете вашата агресија надвор, како начин да се опуштите!Кул подарок за голманите, лакрос играчи, тренери и навивачи.Го прави голем кошула за лакрос мама или тато да се носат за да се покаже гордост во нивното голманот син или ќерка.Голем лакрос подарокот кој ќе го добиете вниманието на теренот и на трибините.Кликнете на нашиот бренд име погоре за дополнителни бои и стилови. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Хумористични, потресени лакрос качулка.Лакрос е еден начин за законски да ја добиете вашата агресија надвор, како начин да се опуштите!Кул подарок за голманите, лакрос играчи, тренери и навивачи.Го прави голем кошула за лакрос мама или тато да се носат за да се покаже гордост во нивното голманот син или ќерка.Голем лакрос подарокот кој ќе го добиете вниманието на теренот и на трибините.Кликнете на нашиот бренд име погоре за дополнителни бои и стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Дуксери Куче Облека за Зимата Фланелен боксери Копчето Тигар Трансформација Миленичиња Куче Облека Задржи

Шарени милениче плетени ткаенини за јакни и џемпери ги има истите атрибути, како човекнаправени дуксер

DEN 1543.20