• Новак
Куче Качулка, Куче Облека Џемпер со Шапка, Неформални Спортови Качулка Куче Sweatshirt Кутре Палто за Средни и Големи Кучиња

Куче Качулка, Куче Облека Џемпер со Шапка, Неформални Спортови Качулка Куче Sweatshirt Кутре Палто за Средни

DEN 1941.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се носат : миленичиња куче облека дизајнирана со еластична нога отвори за дополнителна удобност, кој е лесен за вашите кучиња да се стави на и полетување, намалување на непријатноста на облекување и мома;.Удобно .Заштита на кучето е кожата : не грижете се!Вашето домашно милениче нема да се чувствувате премногу топла или се чувствуваат непријатно кога се стави на облека, бидејќи тие ги користат нивните јазици за да прахосвам топлина.Напротив, тие може да се спротивстави на ултравиолетови зраци добро и да се заштити кожата подобро;.Погоден за : Поддршка машина за миење, постојат и различни големини на располагање која може да ги задоволи различни големина на кучиња, како Chihuahua, Yorkie, француски булдог, Corgi, Pomeranian, Fox Terrier, Schnauzer, shih tzu, Golden Retriever, Лабрадор и така натаму;.По-продажбата на услугата : Ние поддршка и доверба на нашите производи, па ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање или замена на објекти за вас.Ве молиме обрнете внимание на големината на табелата ние обезбеди.Не двоумете се, го купат!.Совети : ве Молиме не го изберат големина според вообичаената големина! Ве молиме мерка на домашно милениче вратот обемот, градите обемот и назад должина, како и на кучето е тежина според нашите големина на табелата, а потоа изберете ја точната големина.Ако сакате вашето домашно милениче да го имате повеќе простор да се движат и дишат или вашето куче на косата е многу долго, препорачливо е да се купи поголем големина! !.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат