• Новак
Мираж Милениче Производи 10 Technicolor Дива Кристал Милениче Качулка

Мираж Милениче Производи 10 Technicolor Дива Кристал Милениче Качулка

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за врвен комфор.Направи да се лизга во текот на кучето главата. 50/50 поли памук мешавина, машина за миење внатре кон надвор.Пакет Димензија : 1.0 "L x 1.0 "W x 1.0 "ж. поли/памук ракави качулка за ладно време дена, двојно stitched во сите вистинските места за удобност и трајност!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат