• Новак
НБА Тимот на Логото Продолжен Duffle Торба (Детроит Пистонс)

НБА Тимот на Логото Продолжен Duffle Торба (Детроит Пистонс)

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Мерки 28" во Должина, 11" во Ширина & 12" во Височина.Голем главната преграда со страна, преден џеб и еластична мрежа во задниот џеб.Compacts за лесно складирање до 12-инчи во должина, 11-инчи во ширина и околу 1-инчен во висина.Поместена рамо, рака и монтажни згура тело рака.Директни печатени тим логото екрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат