• Новак
НОСОРОГ 43022 Дрво Длето 18 мм, КООРДИНАТОР, 18 мм

НОСОРОГ 43022 Дрво Длето 18 мм, КООРДИНАТОР, 18 мм

DEN 507.84

Достапност
Достапно за нарачка

18mm Дрво Длето резби во Дрво Алатка, Столарија Жлеб Алатки ви Овозможува да ги вршат сите видови на рецки, дрво корекција.Ширина : 18mm.Посебно внимание е посветено да заврши и дизајн за квалитативна и атрактивни резултат.18 мм дрво длето е предци алатка која секогаш е од суштинско значење за резба и копа дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво Длето Сет, 12 Парчиња Дрво Дрво Јаглероден Челик Силен Стисок Впечатлива Капа Длето Сет за Резба, Столарија,

Тоа е Удобно да се одржи и тежина дистрибуција е умерен.Нашите ABS пластика се справи може да се обезбеди �

DEN 636.72