• Новак
NSHDR DIY Алатка Постави Алатка Поставите резби во Дрво Машина за Дрво Алатки Клуч на Рака Електрични Длето за Меки Пластични Абонос Шрафцигер

NSHDR DIY Алатка Постави Алатка Поставите резби во Дрво Машина за Дрво Алатки Клуч на Рака Електрични Длето

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи со клупата полирање, кран брусилки, брусилки и други машини со флексибилни шахти.Главно се користи за дрво, мебел резба, антички кат резба, бонсаи, играчки, бројки, животни и други скулптури.На subdivision произведува високо-брзински микро-вибрации, која допира дрво 25,000 пати во минута, која е погодна за гравирање.Клуч на рака chisels собата е многу погодна за професионални резба, аматерски и студент употреба.1 in Wrench Должина : Околу.Појачани, Трајни,Водоотпорен, ' рѓа Квалитет Tools.На subdivision произведува високо‑брзински микро‑вибрации, која допира дрво 25,000 пати во минута, која е погодна за гравирање.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.5 in Length : Прибл.Производот може да биде врежано од една третина на сила од страна на страна, што е три до пет пати на гравирање на брзина, а тоа нема да биде fatigued.Може да се користи со клупата полирање, кран брусилки, брусилки и други машини со флексибилни шахти.Клуч на рака chisels собата е многу погодна за професионални резба, аматерски и студент употреба.На subdivision произведува високо‑брзински микро‑вибрации, која допира дрво 25,000 пати во минута, која е погодна за гравирање.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.9 in Use : Главно се користи за дрво, мебел резба, антички кат резба, бонсаи, играчки, бројки, животни и други скулптури.Производот може да биде врежано од една третина на сила од страна на страна, што е три до пет пати на гравирање на брзина, а тоа нема да биде fatigued.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-2cm.Пакет Листа : 1 x Chisel5 x Длето Head1 x Wrench2 x Хексадецимален Wrench1 x Флексибилни Shaft Note : Кога е во употреба, ве молиме имајте на брзината под 12,000 вртежи во минута.Главно се користи за дрво, мебел резба, антички кат резба, бонсаи, играчки, бројки, животни и други скулптури.Тип : резби во Дрво Машина за Дрво Tools Material : 45#steel Length : Прибл.

Спецификацијата

It can be engraved by one-third of the force, which is three to five times the speed of engraving without fatigue.The subdivision produces high-speed micro-vibration, which touches the wood 25,000 times per minute, which is suitable for engraving. :
Package List:
1 x Chisel :
5 x Chisel Head :
1 x Wrench :
2 x Hex Wrench :
1 x Flexible Shaft :
When in use, please keep the speed below 12,000 rpm. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. Please refer to the actual product.The measurement allowed error is +/- 1-2cm.
Hardened, Durable,Waterproof, rust Quality Tools.半 :

Со стоката дадена додека купуваат