• Новак
Премиер-Линија 9036800 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Филипс Диск, #16 X 3 во, Цинк Позлатен Челик, 10-Пакет

Премиер-Линија 9036800 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Филипс Диск, 16 X 3 во, Цинк Позлатен Челик, 10-Пакет

DEN 302.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : #16 X 3 инчи.Рамна Глава, Филипс Диск.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво или висат предмети врз дрвената структурирана тела.Карактеристики остар зашилен врв.Во зависност од апликацијата и видот на дрво, пред-drilled пилот дупка е понекогаш е потребно.Дрвени завртки се користи за да се закачите на две парчиња дрво заедно и тие поседуваат посочи совет кој им помага на диск во дрво.Пилот дупки понекогаш се потребни за да се избегне поделбата на дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат