• Новак
U-Претвори - 9 x 3 инчен Torx Палубата Завртки ACQ Оценет ВОЈНА Обложени 5 кг (395 Count)

U-Претвори - 9 x 3 инчен Torx Палубата Завртки ACQ Оценет ВОЈНА Обложени 5 кг (395 Count)

DEN 705.84

Достапност
Достапно за нарачка

ВОЈНА СЛОЈ - Обезбедува висока отпорност на корозија. 1000 часот сол спреј оценет Користи на отворено за ВИСОК.NIBS - Под главата на завртката се направи оваа голема завртка за ПОТЕШКО ДРВО.Nibs намалување на горниот слој на материјал кој помага во обезбедување на РАМНА COUNTERSUNK КОНЕКЦИЈА.Т-25 TORX ВОЗИ - го Спречува cam надвор и ја ПОДОБРУВА УПРАВЛИВОСТ, која може да додадете години на животот на вашиот проект поради построги конекции.Исто така, обезбедува одреден степен на подесувате отпор.ТИП на ТОЧКА 17 - им Овозможува на завртка за да направите дрво чипови и го НАМАЛУВА ДРВО СЕЧКАЊЕ.ВОЈНА Обложени countersunk завртка за употреба во надворешни дрвени апликации.ВОЈНАТА слој е на високо-одделение метал површинска обработка технологија која го спречува fastener корозија.Системот се состои од три слоја : метален цинк слој, хексадецимален-хром passivation, како и високо-одделение анти-корозија хемиска конверзија филм.Одлично за мечување, палуби, и patios.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат