• Новак
(5000pcs) #14 X 3, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(5000pcs) 14 X 3, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови

DEN 1953.60

Достапност
Достапно за нарачка

#14 X 3".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #14 X 3", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Дрвени Завртки, НИ Единици, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат