• Новак
Дрво Завртка M6 М8 M10 М12 Тренер Хексадецимален Завртки Главата Само Тапкање Дрво Завртка DIN571 Хексадецимален Главата Половина Тема Гром 304 А2 Нерѓосувачки Челик (Долж?

Дрво Завртка M6 М8 M10 М12 Тренер Хексадецимален Завртки Главата Само Тапкање Дрво Завртка DIN571 Хексадецимален

DEN 559.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола во различни дрво и вештачки материјали.Материјал : 304 А2 нерѓосувачки челик.Стандард : DIN571. Навој дијаметар : M6 (6mm), М8 (8мм), M10 (10мм), М12 (12mm).Употреблива должина : 30мм-150mm (не вклучувајќи должината на главата).Навртки може да се користи во различни машини за проекти, како и разни материјали и base.Материјал : 304 А2 нерѓосувачки steel Standard : DIN571 Thread дијаметар : M6 (6mm), М8 (8мм), M10 (10мм), М12 (12mm)Употреблива должина : 30мм-150mm (не вклучувајќи должината на главата)Пакување : пластични packing The податоци за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат