• Новак
Дрво Завртка 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Половина-тема Завртки M6 М8 M10 М12 Хексадецимален Половина-заб Завртки (Должина : 130mm, Голе?

Дрво Завртка 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Половина-тема Завртки

DEN 643.68

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола во различни дрво и вештачки материјали.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Стандард : GB5782 / DIN931. Производ големина : "дијаметар" * "должина" / d * Л. На пример : M10 * 35mm : дијаметар = 10мм; должина = 35mm.Навртки може да се користи во различни машини за проекти, како и разни материјали и base.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Standard : GB5782 / DIN931 Product големина : "дијаметар" * "должина" / d * LFor пример : M10 * 35mm : дијаметар = 10мм; должина = 35mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат