• Новак
Премиер-Линија 9201701 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Плоштад Диск, #6 X 1 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет

Премиер-Линија 9201701 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Плоштад Диск, 6 X 1 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет

DEN 150.72

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : #6 X 1 инч.Рамна Глава, Плоштад Диск.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво или висат предмети врз дрвената структурирана тела.Карактеристики остар зашилен врв.Во зависност од апликацијата и видот на дрво, пред-drilled пилот дупка е понекогаш е потребно.Дрвени завртки се користи за да се закачите на две парчиња дрво заедно и тие поседуваат посочи совет кој им помага на диск во дрво.Пилот дупки понекогаш се потребни за да се избегне поделбата на дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат