• Новак
Работи Бебе & Младата Лигавче | Очигледно Ми Се Допаѓа Работи | Мека Микрофибер Лигавче

Работи Бебе & Младата Лигавче | Очигледно Ми Се Допаѓа Работи | Мека Микрофибер Лигавче

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е совршен додаток за вашата иднина МВП и шампион!.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.100% Полиестер микро влакна bibs се печатени со нашите еден од еден вид на дизајн, тие се супер меки и совршен за сите ден да носат само хранење време.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ДИЗАЈНИРАН И ПРОДАДЕНИ од СТРАНА на Chalk Talk СПОРТ - ЕДЕН САД се базира на семејството управувана бизнис се наоѓа во Конектикат.Неговата дарежлива големина (L : 12.ЗЛАТЕН МЕДАЛ ПОДАРОК!За секое новородено спортист во вашиот живот!Ние знаеме дека секое дете ќе љубов оваа прекрасна лигавче толку многу, така што тие нема да сакаат да го симнат!Ова бебе лигавче го прави совршен бебе подарок или роденденски подарок.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ВИСОК КВАЛИТЕТ!Нашите Работи бебе лигавче е softest!Изработени од 100% полиестер микрофибер оваа лигавче е загарантирана да се комфорни и издржливи.) е одлична за сите оброци и сите прилики.Нашиот супер меки бебе bibs направи совршен подарок за секое бебе со брзо затворање и нашите уникатни дизајни се совршен прилог на било облека.Нашата мека ткаенина е дизајниран за да бидете сигурни дека вашето бебе е удобно на сите времиња.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ПОПУЛАРНА И ЗАБАВНА ДИЗАЈН која е загарантирана да се стави насмевка на лицето на секое бебе!Тоа го прави за голем дар за да го прослават новородено или на шампионатот победи!Благодарение на оваа популарна работи лигавче, вашето дете ќе бидат сигурни дека за да се заљуби во спортот!.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат