• Новак
Фудбал Бебе & Младата Лигавче | фудбалер во Обука | Мека Микрофибер Лигавче

Фудбал Бебе & Младата Лигавче | фудбалер во Обука | Мека Микрофибер Лигавче

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.ЗЛАТЕН МЕДАЛ ПОДАРОК!За секое новородено спортист во вашиот живот!Ние знаеме дека секое дете ќе љубов оваа прекрасна лигавче толку многу, така што тие нема да сакаат да го симнат!Ова бебе лигавче го прави совршен бебе подарок или роденденски подарок.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.) е одлична за сите оброци и сите прилики.Неговата дарежлива големина (L : 12.Оваа лигавче е машина перат, така што може да се носи секој ден, и со било облека.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ова е совршен додаток за вашата иднина МВП и шампион!.УДОБЕН И ПРИЈАТНО!Ова бебе лигавче е совршен за чување на вашето дете да се чисти во текот на messiest на оброци.Печати на враќање превозот етикета.Нашиот супер меки бебе bibs направи совршен подарок за секое бебе со брзо затворање и нашите уникатни дизајни се совршен прилог на било облека.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Snap затворање ќе бидете сигурни дека лигавче ќе остане во место и дека малку нешто екстра да било бебе облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат