• Новак
Милји Mikolas Autographed Св. Луј Кардинали Реплика Домашна Бела Џерси

Милји Mikolas Autographed Св. Луј Кардинали Реплика Домашна Бела Џерси

DEN 1190.40

Достапност
Достапно за нарачка

Главната бејзбол Лига (Алумни Маркетинг (MLAM) е за-профит подружница на главната Бејзбол Лига (mlb Играчи Алумни Асоцијација (MLBPAA), 501(c)3 организација.Основана во јуни 2007 година, MLAM обезбедува прифатлива, проверено autographs на поранешните и сегашните главната Бејзбол Лига (mlb играчи.Она што го прави MLAM различни од други сувенири компании е дека приходите генерирани од секоја продажба останува во рамките на Алумни Асоцијацијата за да се обезбеди исплата можност за поранешни играчи.Имаме причина зад секоја продажба!Во Лигата на Големи Алумни Маркетинг, задоволството е загарантирано!Како еден од ретките MLB и MLBPA licensees, секој од нашите предмети се потврдени од главната Бејзбол Лига (mlb преку поединечно нумерирани holograms, па можете да се чувствуваат удобно секој објект што купување е 100% гарантира автентичен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат