• Новак
Фокс Трки во машка Flexair Долг Ракав Планински Велосипедизам Џерси

Фокс Трки во машка Flexair Долг Ракав Планински Велосипедизам Џерси

DEN 1798.80

Достапност
Достапно за нарачка

94% Полиестер, 6% Elastane.Увезени.Направен во Viet Нам.Пакет димензии : 2.590 cm x 25.603 cm x 29.387 cm.Тип на производ : МАИЦА.Пакет тежина : 0.191 кг.КРАЈНАТА ВО БРЗИНА И ПЕРФОРМАНСИ.;Абразија отпорни ракав и рамо панели се заштитат од патеката намножување^Шлиц полите детали нуди максимална мобилност^Flatlock шевовите се обезбеди подобрена удобност^Потпис Полутон Точка на печатење во долна облека создава изгледаат и се чувствуваат оди брзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат