• Новак
Ilie Санчез Спортски Канзас Сити Autographed Натпревар-се Користи #6 Црниот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Ilie Санчез Спортски Канзас Сити Autographed Натпревар-се Користи 6 Црниот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed

DEN 1569.60

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна Ilie Санчез од 2019 МЛС Сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ilie Санчез сувенири.Спортски Канзас Сити сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат