• Новак
Jarome Iginla Кариера Џерси #112 од 112 - Autographed - Калгари Пламен

Jarome Iginla Кариера Џерси 112 од 112 - Autographed - Калгари Пламен

DEN 396.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поседувате овој Дел од Хокеј Историја!.Доаѓа како што е прикажано со Холограмот и соодветен Сертификат за Автентичност.Ова е вашата можност да се здобијат со вистински дел од историјата, од нашата лична инвентар.Одликувајќи се со ниска нумерирани изданија, еден-на-на-видови и игра-се користи.Autograph Автентични, индустријата пионер, е маркетинг и промотивни компанија која работи со бројни спортски икони и е директно инволвиран со autographed collectables и спортски сувенири за над три децении.Се директно вклучени во Индустријата од 1991 година има воспоставено нашиот најпознат бренд на изборот сувенири, дизајнирани и произведени исклучиво од страна на Autograph Автентични.ОДРЕКУВАЊЕ : Џерси слика е акции фото каталог.Производ џерси бренд доставени може да се разликуваат; Reebok, КЗМ, Adidas, Стартер, Про Играч, Fanatics и Атлетик Поврзана.На Jarome Iginla Кариера Џерси е autographed ограничено издание џерси, многу ретка и одлична инвестиција.Дрес е обичај прави со постигнувањата што истакна неговата легендарна кариера и нумерирани надвор од 112 дека постои.Ова е Премиум Број, последниот на издание, број 112 од 112 во издание.Тоа доаѓа со Сертификат за Автентичност за појавување на едицијата број и гарантирање на autograph.Не ја пропуштајте оваа можност да поседувате вистински дел од Хокеј и Канадски Спорт Историја.ОДРЕКУВАЊЕ : Производ слики се нашите акции каталог фотографии.На item(s) ќе примите може да се разликува малку во изгледот.Ограничени Изданија може да биде различен број на издание, освен ако не е поинаку наведено.Џерси големина, стил и бренд може да се разликуваат, освен ако не е поинаку наведено.Некои производи кои се нареди бараат собранието, шиење или обликување пред превозот; ве молиме овозможи до 4 недели за испорака.Ако имате дополнителни прашања или да бараат повеќе информации во врска со вашата нарачка, не двоумете се да го контактирате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат